Motor Honda-Terminator

Shitet nga: Ramet 28 Shk 19:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 100 EUR   1 500 EUR

Viti: 1995
Komuna: Prizren
Motoçikleta : Sportiv
Prodhuesi: Honda
Modeli: CB500F
Shes motorin Honda dominator Motorrit në gjendje të rregullt është, si dhe posedon dokumentet... eshte i pa doganuar....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim