Kam Pjes Per Peugeot Speedfight 49 dhe 100cc

Shitet nga: Nexhip 16 Sht 19:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Pjesë rezerve
Pjes per peugeot speedfight Karburator,diskat,kladnjak,maskat,frena,felga,auspuk amortizer cilindar shasia shtop shmigavac etj per ma shum informata neciptucan@live.com ose viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim