PJES TE NDRYSHME PER MOTORA

Shitet nga: Reshat Dje 21:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Pjesë rezerve
Posedojm pjes per Yamaha Super Tenere 750cc yamaha Yamaha XT 600 DT 125cc Kavasaki GPZ 1000cc dhe motorra te ndryshum per Kontakt VIBER kemi pjes dhe per HONDA. NSR 125cc+38649850875
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim