AUTO DEKOR Defrimi

Shitet nga: Kozmetika<spahiu> 04 Krr 09:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Bejm shitjen dhe montimin :
dritave llaser apo logo: golf,audi,bmw
drtave xenon
drita led
hapjen e farave dhe montimin e drita led rreth dhe ndrimin e xhamit te farit nese esht thy
edhe ne hallogenka bej montimin e rathve led
pastrimin e farave punimin me mrezh dhe gjdo gje qe esht me auto kozmetik
fb AUTO DEKOR DEFRIMI

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim