Auto Gas Servis

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Auto Gas Servis & Auto Gas Montues 04 Maj 01:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Bejme montimin e gasit LPG per te gjitha veturat me benzin me sisteme sekuenciale , gjithashtu montimin e sistemeve LPG ne vetura me karburator.
Per te mesuar me shum rreth sistemeve te gasit LPG klikoni

ne: https://www.youtube.com/watch?v=BFPJZ1UuYms

dhe: https://www.youtube.com/watch?v=XrZmO5Orblo
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim