U SHITT GOLF 4 TDI

Shitet nga: lenti 09 Mar 16:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 550 EUR

Komuna: Prizren
SHES GOLF 4 TDI I THJESHT SHUM NE GJENDJE T RREGULLT , DHE SHUM I RUAJTUR

KA NGJYR METALIKE GOMA T REJA , GJAMA ELEKTRONIK , KLIM ,ABS, SRS,ESP,

RIGJISTRIM KA 1 VIT , SHPENZIMET SHUM T VOGLA ,

VITI PRODHIMIT PER 20 DIT 2000 - PO MODEL 2002 .


ESHT I RUAJTUR SI NGA ANA JASHTME ASHTU EDHE MOTORIKE , qmimi fund it 3550

serviisi i kryer zamajac korp llamell komplet seti

TEL 049 840 216
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim