DAIMLER CHRYSLER - STRATUS CABRIO vp2000 ndr

Shitet nga: ismet 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 300 EUR   5 000 EUR

Komuna: Prizren
DAIMLER CHRYSLER STRATUS KABRIO 20 VP 2000 i REGJISTRUAR ME 20 MAJ 2015
NE GJENDJE SHUM TE MIR , GOMA 215 50 17COLL KLIM , AIRBAG , GJAMAT DHE CERADA PASQYRE KARRIKAT TE GJITHA ME RRYM , ,,, sipas marrveshjes .
Regjistrim RKS dej me 20 Maj 2016 .
Ndrrim i Mundeshem sipas marrveshjes perparsi audi A8 dhe A6 dizel , BMW 5 , Mercedes sllon ose te till Edhe S klas,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim