Audi A3 2004

Shitet nga: Audi A3 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 700 EUR

Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A3
Audi A3 2.0 TDI
Regjistrim Deri Met 27.10.2016
Vetura Ne Gjendje Te Rregullt Mrena
Ashtu Edhe Jasht Dhe Shum i Paster
Vetura Posdon: Klimtronik,Karikat Me Nxhemje,Central,Fellna Etj..
Per Me Shum Info : 045 495 336
Qmimi 7700 ( i Diskutushem )
Ndrim i Mundshem
Ju Mir Presim

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim