u shit flm merrjep e gzoft pronari

Shitet nga: kemo 29 Shk 20:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 499 EUR   2 850 EUR

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
Shitet dhe nderohet audi 1.8 benzin plin punon shum mir si ne benzin ashtu edhe ne plin e ka te montuar plinin ne dizne sistem italian regjistrim 10 muaj viti i prodhimit 12-98 nuk asht hipotek posedon klimatronik,gjamt me rrym,airbag,pasqyret me rrym 4 goma te reja m+s asht ne gjendje shum te mir shpenzimet i ka te vogla me ndrim ka tjeter qmim flm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim