Auto-24h Blejm veturat pa dogan dhe me Defekte

Shitet nga: Auto-24 Dje 12:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 100 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: Q5
Blejm te gjitha llojet e veturave qe nuk i perdorni apo keni me defekte bllokume aksidentune me qmime te mira prej 1000 deri 10.000 BLEJ DHE VETURA PA DOGAN GOLF TOURAN AUDI OPEL BMW PASSAT RENAULT CITROEN MERCEDES Dergo oferten tuaj ne viver ose email fb Viber : +38649 300 273 Email : Autovetura@hotmail.com Facebook:blejm vetura Transporti eshte i yni Prishtine, Republika e Kosoves Albani'Kompany General Mob : Mob: +386(0) 49 888 028 Mob: +386(0) 49 300 273 Fax& : Tel 028...888888 Email : autovetura@hotmail.com
AUTOVETURA.COM: Auto-24h

Sch
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim