Bmw X5 3.0 Dizel (Pa Dogan) 2009

Shitet nga: Bmw X5 16 Shk 08:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

16 800 EUR

Komuna: Prizren
* Shitet *
* Bmw X5 (Sport Paket )
* 3.0 Diezel
* Viti 2009
* i Sa Po Ardhur Nga Jasht (Pa Dogan)
* Automatik Tiptronik
* Panaram
* Klimtronik
*Kamera
*DVD TV Perpara Mrapa
* Lekur
*Derigjime Ne Timon
*Bord Computer
*Navigacion
*Xenon - Bi Xenon
*Drita Te Mjegllus
*Senzora Para Mrapa
*Goma Dhe Fellna Shum Te Mira
*Me Te Gjitha Serviset E Sa Po Kryera
*Per Me Shum 045 908 808
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim