DAEWOO LEGANZA 2.0

Shitet nga: Fadil 10 Sht 20:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 050 EUR

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Daewoo
Modeli: Leganza
DAEWOO LEGANZA 2.0,
Vetura eshte prodhim ne fund te vitit 1999,derivati Benzin-plin,posedon klim,dritat xenon,kater dyer,regjistrim 04 ka gjer ne muajin Prill te vitit 2016,ne benzin per momentin nuk punon,per shkak te nje nderprerje te nje releje,vetura eshte shum e mire dhe shum stabile,mirpo ka nevoj per disa investime,pasi qe e kam marr nje vetur tjeter nuk kam dashur te investoj ne ket veture,Vetura ka 300 000 km te kaluara ,vetura ndodhet ne Prishtine,ne lagjen Mati 1.

Thirrjet i pranoj mbas ores 17:00h
+386 49 313 753.
Ju faleminderit!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim