Flm merrjep u shitt audi c4

Shitet nga: Audi 03 Shk 20:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 250 EUR

Komuna: Prizren
Shitet audi 100 c4 1992 po motorin e golf 3 1999 regjistrim ka
Ne gjendje te regullt osht hargjimet shum shumm.. ekonomik
.
Alarm
Centrall

Alarm i regullt info 044204309
Per Info dhe facebook https://www.facebook.com/Nexho.On Ndrim me Ndonje Pikap
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim