Ford Focus TDCI 2.0 me 6 shpejtesi.

Shitet nga: bekim 11 Gsh 16:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Focus
Shitet ford focus tdci 2.0 viti 2006.
Vetura eshte ne gjendje shume te mire.
Vetur posedon:
Centralle
Xhama me komand
Sensora per parking
Gome rezerve te paperdorne.

Te gjitha serviset i ka te kryera.
Shpenzimet i ka minimale, 4.5l ne 100km.
Eshte veture shume komode.
Eshte shume e ruajtur dhe eshte shume e shtrengume.
Per meraklit e shpejtesis une vete e kam mbri 210 me kete kerr e ky e ka te kufizume 240.
Tana t'mirat :)
Nr. kontakti ipko: 049885771. (Viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim