MERCEDES BENZ S 320 CDI -02 FULL FULL QIP TUN..

Shitet nga: Mercedes S 320 CDI 01 Shk 19:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
MERCEDES S 320 CDI QIP TUNING 52 PS TE RRITURA
vetura posedon keto opcione
karrikat i ka me ngrohje me ftofje dhe me masazh
Amertizerat i ka me tre opsione mu ul mu ngrit dhe mu be sport nese don ti
automjeti ka perdet mbrapa dhe anash ne dyer,gjamat i ka gjysem te blinduara
dyert mblidhen me vakum i terkek vet ne menyr automatike,
dhezja mund te behet edhe pa qels me pull ne shallter,
cenzora para dhe mbrapa,kamer kur ta qet ne rikferc (mrapa) dritat xenon
pasqyret i mblidhen me pull ne parking dhe jan anti reflex mos me te pengu dielli,
kilometrat i ka te verifikuara te Auto Mita Mercedes Prishtine,
serviset i ka te kryera te gjitha me rregull si ne motor ashtu edhe ne menjaq,
tempomat me blloku shpejtesin sa don ti mos me leju me hec ma shum,
telefon friz per ftofje dhe nxemje servisi i sapo bere,regjistrim deri me 10.05.2017 etj etj
per me shum informata mund ta shikoni ne foto dhe te na telefononi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim