Mazda Premacy 2.0 16v Dizel -02

Shitet nga: Albrim 10 Jan 23:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 300 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mazda
Modeli: Premacy
Shes mazda premacy osht ne gjendje shum te mir ka abs,gjomat elektronik, ka 2 par goma te dimrit dhe te veres te reja rrypin e motorrit e ka te nderrun si vjet esht ne gjendje shumm te mir kerr per familje per kontakt thirrni ne Nr 044-740-861
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim