Mercedes Benz - 300

Shitet nga: Driton 27 Qer 19:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR   2 800 EUR

Viti: 1990
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 300
Mercedes 300 Dizell
Ne gjendje shum te mir perfekte Dhe te gjitha serviset e kryera. Pres bleres Serioz...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim