Opel Combo 1.7 Diesel

Shitet nga: Bajram 21 Shk 17:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 600 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Combo
Shitet automjeti Opel Combo ne nje gjendje superiore i porsa ardhur nga Austria si dhe vetem 170 000 km te garantuara !!!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim