Peugeot 206

Shitet nga: Bajram 16 Pri 20:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 200 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 206
Shitet Peugeot 206 2.0
viti prodhimit: 2000
KM te kaluara 197.000
Rrypin e motorit te ndrrum dhe gjith serviset e kryera
Regjistrim ka deri 05.02.2017
Tip top 4.5/100km
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim