Peugeot 407 -05

Shitet nga: Arsim Berisha 17 Jan 12:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 300 EUR   5 000 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 407
Shitet Peugeot 407 Benzine + Gas me KM motorri 185.000 me motorror te nderruar, me rrip dhembezor te ri, me vaj dhe gjitha serviset e kryera, si dhe me regjistrim deri 24.08.2017
Tani i ka diku 198.000km
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim