VW Tiguan 2.0 TDI 4x4 FULL EXTRA PANORAM

Shitet nga: Tiguan 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

14 900 EUR

Komuna: Prizren
Shes VW Tiguan 2.0 TDI, 4x4 140ps, viti prodhimit 2008, 202846km te kalume. Me senzora mbrapa,ka panoram,drita bixenon aktive,sistemi mekanik kunder vjedhjes ZEDER.Sistemi bluetooth Volkswagenit, karikat me nxemje, edhe qe eshte ma merensi ka librezen me faktura të pagume te servisit te autorizuar për VW në Kosovë, Porshe Kosova edhe Baki(ka edhe fatura tjera). REGJISTRIM EDHE 1 VJET.Guma te dimrit dhe të verës te reja viti 2013.


Kontaktoni 044-272-071
Tiguantiguan
Tiguan vw dizel panoram 2.0 tdi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim