INVERTER (INVENTOR)

Shitet nga: Bekim 14 Nën 18:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
JANË NË GJENDJE TË RREGULLT TË GJITHA
Ky invertor shërben për autobus për makina prej 12 v e kthen 220 v mund ta përdorni për televizor dhe pajisje tjera.
044 351896
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim