Makina,micromotor,furrë për teknikë të dhëmbeve !

Shitet nga: besii 30 Jan 13:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prizren
Makina,vegla dhe material përcjellës për punimin e urave nga porcelani ! Shiten të gjitha paisjet dhe mjetet e nevojshme për punimin e teknikës së dhëmbëve gjegjësisht për punimin e urave nga porcelani.Të gjitha mjetet janë në gjendje të mirë teknike dhe funksionale. Shiten edhe një nga një.! Qmimi i volitshëm !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim