Betonjere 350L (meshalic)

Shitet nga: Florim 21 Shk 23:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Betonjere 350L dhe 250L prodhim italian pa zhurum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim