Kollon plastike per shtylla fi 30 dhe fi 25

Shitet nga: Florim 17 Tet 23:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shiten kollonat plastike per shtylla dimenzioni fi 30 cm- 3M dhe fi 25 cm 3M
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim