Makinat e Zdruktaris Made in Germany

Shitet nga: azizi 22 Jan 22:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
SHes Makina te reja Jan prodhime GJermane Drebunge automatike hydraulike KM-5000-S-Hydro-Me gjatsij 160 cm trashsija 25cm per shfrytzim.SHpejtsija mund te shfrytzohet sipas deshires 1 deri 10 ka dhe shum pjes te veqanta per prodhime te ndryshme te drurit qmimi 11500 Euro Drebunge mekanike mundet deri ne ket gjatsij te shfrytzohet 120 cm trashsija deri 14 cm qmimi 2100 Euro Freze me rrobot dhe tegjith brisqit per dyer dhe dritare e shum sende shtes qmimi 5100 Euro Dikte dye ansore me burgi dhe 3 brisqi gjonsija 51cm per shfrytzim qmimi 4800 Euro Dy sharra njera me tavolin levizse dhe shum precize dhe tjetra me tavolin jo levizse qmimi 4200 Euro E shum sende tjera per industri na vizitoni ju mirpresim kontakti me i shpejt tel. 044-652 097.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim