Prerse per keramik

Shitet nga: Florim 07 Gsh 22:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Prizren
Shitet prerse per keramk 42cm me rrym ka pompen e ujit dhe mundesi prerjen ne kand
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim