Rrafshuese betoni

Shitet nga: Florim 29 Nën 22:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Prizren
Shitet rrafshuese dhe vibruese betoni me benxin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim