Shes 2 boca per Oksigjen (co2) 40 euro dyjat

Shitet nga: Lindi 29 Krr 16:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prizren
shes 2 boca me oksigjen (co2) ose i ndrroj me naj boc me te madhe, ose naj radio perr kerr me USB. bocat kan ardh nga Gjermania dhe i kan ka 1 liter. qmimi 40 euro te dy bocat.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim