Shes dhe boj ndrrim pompa e ujit

Shitet nga: Bashkim 29 Nën 09:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR

Komuna: Prizren
Shes pompen
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim