Skele

Shitet nga: Florim Dje 17:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Prizren
Shiten skelet dy lloje cmimi 15€ dhe 14€ Per cope
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim