Vinç 1000 dhe 500kg

Shitet nga: Florim 08 Dhj 09:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
vinç 1000 dhe 500 kg 3fazor dhe monofaz komplet me ram prodhim italian
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim