makin per rollne bar coda

Shitet nga: 03 Tet 11:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
makina për barcoda dhe qimimore
makina ësht ne gjendje te mir për prollim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim