shtylla skele ne shitje dhe qera

Shitet nga: ... 23 Mar 07:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
shesim she japim shtylla dhe skele me qera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim