Lënd druri kualitet industrial nga Austria

Shitet nga: arben 01 Shk 23:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shiten lënd druri industrial prejardhjen nga Austria deri në 13.5 metra gjatesi dhe dimenzzione te ndryshme,shumë i pershtatshem per konstruktime te objekteve nga druri për kulma,terasa dhe garazha te ndryshme,
dimenzionet:
6x10 cm
6x16 cm
8x10 cm
8x16 cm
10x10 cm
10x20 cm
16x16 cm
16x24 cm të gjitha këto prej 2.5 m deri 13.5 m gjatesi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim