Panela per kontajner-zyre

Shitet nga: Nexhat Palushi 28 Jan 17:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Prizren
Posedoj panela(mure) per kontajner te zyreve
(kemi panela normal dhe panela me hapje dyer e dritare,te montuara jane edhe shtekat dhe prizat per rryme elektrike)
Dimensionet jane p.a. 240x125 cm
Cmimi per panela normal 45 euro/cope
Cmimi per panela me hapje 65 euro/cope
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim