Shtylla te betonit dimenzione te ndryshme

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Lindi beton 02 Jan 09:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Kemi shtylla te betonit
Per pemishte dhe rrethoj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim