Dritaret

Shitet nga: Muharrem Hoxha 30 Sht 22:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes dritaret, Dritaret jane pak te perdorura jan me dimensione te ndryshme :
172x115 jan 6 copa
120x80 jan 8 copa
Veq gjamat pa rama 159x104 jan 12 copa
100x77 jan 55 copa
,per me shume infi: viber +37744191296 ,ju mirepresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim