Dyer për garazha dhe pishina, sauna

Shitet nga: asllan misini 21 Pri 15:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Prej 01.03.2015 Ndërmarrja "Xheni Commerc" bënë ofertë speciale për klientin e parë me zbritje 20% nga qmimi bazë|
Ndërmarrja "Xheni Commerc" është përfaqësuese e shumë firmave të njohur si dhe shumë kompanive me famë botërore, e cila ofron modelet më të reja të dyerve për garazha dhe dyerve industriale si dhe pishina, sauna të modeleve të ndryshme.
Ndërmarrja "Xheni Commerc" rrit vlerën e shtëpisë suaj, duke bërë që çdo ditë veprimet të jenë më të thjeshta dhe më efikase!
Për tre përsonat e parë që lajmrohen dotë kemi një qmim më të volitshëm. Faleminderit mirkuptim !
Kontaktoni pa hezitim, ne ju mirëpresim:
045252906
049167162'
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim