Dyer per dhoma 90x200m ne zbritje

Shitet nga: Labinot 22 Krr 20:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Prodhojm dyer dhe dritare nga druri me te gjitha dimenzjonet
Si dhe me modele e ngjyra te ndryshme
te gjitha kto jon me gumic e brava
Dyert te gjitha kto me qmim 60€-150€
Dritaret 15€-35€
TEL.045327459 - 044945648
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim