Dyer te dhomav 90x200m +37745327459

Shitet nga: Labinot 21 Jan 12:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shesim dyer e dritare nga druri dyer per dhoma dyer per kuzhina per sallone dyer te hyrjes dyer per banjo
te gjitha kto me qmime 60 - 120€ si dhe dritare standarte me 2 gjama me kiper 80x120 X 80x140 35€ 044945648
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim