Dyer te dhomave standarte 90x200.m

Shitet nga: arjanit Sot 08:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
dyer dhe dritare nga druri 90x200 65e dera me diapan 70e dera me llasnje me goja 80e dera komplet nga druri druri 90e dera e hymjes 100e dritare 80x140 30e 80x120 30e per me shum na kontaktoni 045327459 JEMI ME TE LIRET NE TE GJITH RAJONIN MIR SE VINI ne i funizojm shum tregtar ne kosov
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim