Llustera-Ndriçime "DOMI "Chandelier

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Ndriçime "DOMI "Chandelier 20 Pri 14:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Ndriçime dekorative me çmime promovuese
Ndriçime per: shtepi ,sallone dasmash,restorane ,hotele,kopshte etj.
Ju mirëpresim ne Prishtinë rruga :Kodra e trimave(Rruga e Podujeves )
Mob/Vib : +37744 353 170
+37744 130 557
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim