Prodhojm dyer dhe dritare nga druri

Shitet nga: shpeta 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Bejm prodhimin e dyerve dhe dritareve nga druri me qmime dhe dimensione te ndryshme.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim