ROLETA TE JASHTME KLASIKE ME MOTOR

Shitet nga: lulzim 21 Tet 20:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
JU OFROJM ROLETA TE JASHTME KLASIKE ME MOTOR NGA PLASTIKA/PVC/ DHE ALUMINI.METRA KATROR E ROLETAVE TE ALUMINIT ESHTE 39 EURO, GJERSA E PLASTIKES EHTE 23 EURO. MOTORI PAGUHET EXTRA. KETO ROLETA KAN DY LLOJ KOMANDA ME NDRPRERS DHE ME DIRIGJUES.
POROSITNI DISHKA ELITARE.
TEL.044 148 991 DHE 049 148 991

PUNEN BESOJANI VETEM PROFESIONISTAVE.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim