Mobilje per banjo, lavabo me mobilje; 40x50x27cm

Shitet nga: Sadri 12 Pri 20:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Inventar për banjo
Ne shitje kam tre (3) mobilje qe kam sjell prej perendimit per shtepin time, keto kan tepru dhe po i shes. Jan te kvalitetit te lart dhe kushtojn 350,- euro copa. Jan te markes Allibert, esht firm e njohur per sanitari. Nuk esht berllok turk ose kinez, por kvalitet i lart.

Mobiljet jan te preferuara per banjo te vogla, mund te perdoren si llavabo dhe nen llavabo mund te vendosni sendet per pastrimin e banjos ose gjerat tjera higjienike.

Masat:
50cm i lart
40cm i gjere
27cm esht trashesia nga para deri te muri

Qmimi 150,- copa.
Dy cop kam ngjyr kafe dhe nje esht e perhimt e mbyllt (gati i zi)
Mobiljet jan te reja ne kuti.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim