Limon Lule

Shitet nga: Arton 06 Nën 20:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 100 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Lule dhe bimë
Shes Limona dhe Lule
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim