Bejm prodhimin e mobiljev

Shitet nga: privat Dje 14:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Bejm prodhimin dhe renovimin e mobiljeve ne menyr profesionale dhe kulaitative dhoma gjumi dhoma dite kuzhina standarte dhe kuzhina modelet me te reja montimi dhe transporti gratis kerkoj vetur kompenzim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim