Mobiljet per dhomen e gjumit vetem 350euro !!!

Shitet nga: ARTA 30 Krr 08:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR   450 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
shitet krevati per femije i cili eshte dy katesh(per dy femije) me shkalle anash (ku shkallet ne te njejten koh jane fjoka) qe permban po ashtu edhe tavolinen e punes me rrafte se bashku. Gjatesia e krevateve eshte 1.90 metra i gjate dhe i gjere 90 cm.Krevati i poshtem eshte i levizshem mund te behet edhe ne forme te foteles.Po ashtut e ka edhe dollapin qe osht i gjat 2 metra dhe i gjere 1.20 cm . Krevatet jane ne rregull nuk kane ndonje defekt po ashtut edhe dollapi eshte ne rregull. Cmimi :350euro . Mund te kontaktoni ne keto nr telefonit : 045-426-005 045-293-938
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim