Bejm prodhimin e kuzhinave

Shitet nga: privat 15 Tet 13:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
Bejm prodhimin e kuzhinave dhe komodave per TV paradhoma dhoma te fjetjes ne menyr profesionale dhe kualitative dhe punojm me porosi e bejm montimin dhe transportin gratis kerkoj kamoin ose kombi kompenzim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim